Aktualności
 • Otwarcie nowego oddziału w Kielcach

  W związku z dalszym rozwojem naszej firmy, dnia 1 sierpnia 2017 r. otworzyliśmy nasz nowy Oddział w

  więcej

 • Kalendarz Roku 2017

  Miło nam poinformować, iż po raz kolejny, przygotowany przez nas kalendarz osobisty, tym razem na ro

  więcej

 • wszystkie aktualności
Aplikuj do najlepszychRzetelna firma

PTL, Drobnica

W ramach obsługi przesyłek drobnicowych oferujemy dystrybucję po kraju i w ramach kontynentu. Załadunki realizujemy z magazynu Klienta jak i załadowcy, zarówno w systemie cyklicznych transportów skonsolidowanych ładunków kilu zleceń transportowych, bez przeładunków w trakcie dostawy tzw. „Milk run” jak i dostaw bezpośrednich tzw. „Door to Door” - z zachowaniem określonych przez Klienta okien czasowych załadunków i rozładunków.

Obsługę przesyłek drobnicowych realizujemy taborem o ładowności od 3,5 tony do 16 ton, wyposażonym w windy jak i naczepami, w przypadkach łączenia ładunków drobnicowych z ładunkami częściowym (PTL) które to nie spełniają wymogów przesyłki drobnicowej i nie zajmują pełnej przestrzeni ładunkowej naczepy.

Usłudze tej towarzyszy pakiet usług dodatkowych takich jak zwrot potwierdzonych dokumentów oraz pobranie gotówki za towar.

Aby dołączyć nas do Państwa przetargu prosimy o kontakt na rfq@log-net.pl


Dzięki doświadczeniu i znajomości branży dobrze identyfikujemy i rozumiemy potrzeby Klientów. Poprzez optymalnie opracowane procedury i instrukcje, gwarantujemy: bezpieczeństwo współpracy, elastyczność, niezawodność, kompleksowe podejście i rozwiązania szyte „na miarę”.

Posiadamy polisę o wysokości 500 000 PLN na każde zdarzenie ubezpieczeniowe.

Nasze doświadczenie to suma doświadczeń zdobytych podczas wieloletniej współpracy z liderami wielu branż . Chętnie podzielimy się nim z Państwem.

 

© 2023 Logistic Network LOG-NET Polityka cookies Regulamin strony

Wykonanie: DRE STUDIO Agencja kreatywna